Dnia 25 czerwca 2026r. w naszej szkole odbyły się dwa ważne wydarzenia: uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2025/2026 oraz pożegnanie klasy ósmej.
Grupa Mądre Sówki przygotowała piękne piosenki i taniec, dzieci recytowały też wzruszające wiersze zbierając gromkie brawa od grona pedagogicznego, swoich rodziców i starszych kolegów. Pożegnaliśmy zerówkowiczów życząc im powodzenia w klasie I. Mamy nadzieję , że miło będą wspominali swoją przedszkolną przygodę.
Podczas akademii uczniowie klasy ósmej złożyli podziękowania Pani Dyrektor, gronu pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie spędzony czas, za przekazaną wiedzę oraz za włożony trud w ich wychowanie.
Klasa siódma w świetle reflektorów pożegnała uczniów klasy ósmej, wręczając im wyjątkowe „Oskary” za ich talenty, umiejętności i charakterystyczne cechy. Było przy tym mnóstwo śmiechu, radości i miłych wspomnień. Następnie ósmoklasiści otrzymali „Ramki Szczęścia” – pamiątkę pełną dobrych słów i wspomnień.
Drodzy Ósmoklasiści! Życzymy Wam odwagi w spełnianiu marzeń, wiary we własne możliwości oraz wielu sukcesów na nowym etapie edukacji. Niech każdy dzień przynosi Wam radość, nowych przyjaciół i piękne doświadczenia. Powodzenia!
Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia: https://www.facebook.com/photo?fbid=122251778798086384&set=pcb.122251773986086384

