W dniu 25.06.26r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Smaki i kolory wakacji”. Dzieci wykonały wiele pięknych, niezwykle kreatywnych prac ukazujących sposoby spędzenia wakacji oraz pokazując swoje marzenia i wakacyjne plany. Wyłoniono zwycięzców:
Kategoria maluchy:
1 miejsca: Hania, Marika, Antoni
Wyróżnienia: Sofika, Nadia, Eryk
Kategoria starszaki:
1 miejsca: Ada, Bartek, Maks
Wyróżnienia: Ludwik, Olaf, Michał, Oliwier, Tymon, Martyna
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.





